Me kë ka shkuar Olta Gixhari në Spanjë? (FOTO LAJM)

Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese.

Këtë herë Olta ka zgjedhur të arratiset në Spanjë dhe të shijojë disa pushime të mira.

Gjithë kohës Olta ka pozuar e vetme dhe provokuese, por pyetja që bëjnë të gjithë është: Kush ia bën fotot Oltës.

Fansat nëpër komente e kanë pyetur disa herë se me kë është ajo në Soanjë, por aktorja nuk është përgjigjur. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2019, ora 23:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori