Nuse ideale si moderatorja shqiptare, kështu urohet vjehrra për ditëlindje (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Jona Spahiu padyshim që është nusja që do të dëshironte çdo vjehrrë.

Përmes një postimi në rrjete sociale ajo i ka bërë një dedikim special vjehrrës së saj me rastin e ditëlindjes.

“Fati më ka përkëdhelur shumë fillimisht me djalin tënd, pastaj me ty. Faleminderit që je në jetën time”, shkruan Spahiu krah postimit ku shfaqet vjehrra e saj, pra mamaja e Frenklit, bashkëshortit të saj me të cilin ka dhe një djalë që quhet Raiden.

Nisur nga ky postim që në fakt nuk pritej pasi personazhët e njohur janë gjithmonë të rezervuar në publik, por duke iu referuar edhe reagimeve të mëparshmit në rrjete sociale kemi kuptuar se moderatorja ka një marrëdhënie të mirë më familjarët e Frenklit.


Shtuar më 05/05/2020, ora 10:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori