Më joshëse se asnjëherë, pozat e fundit të Adrola Dushit me bikini janë yll (FOTO LAJM)

Adrola Dushi ëshhtë një ndër modelet më të kërkuara të momentit. Bukuria dhe thjeshtësia e saj, kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve.

fundmi, modelja ka ndarë disa foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me bikini të zeza, duke nxjerrë në pah linjat perfekte trupore.

Modelja prej kohësh është zhvendosur në SHBA, ku vazhdon karrierën në modeling. Së fundmi, ajo ka arritur një tjetër sukses, ku është bërë imazh i kompanisë së njohur kozmetike Mac.


Shtuar më 11/06/2020, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori