Më i lumtur se kurrë më parë, kështu duket Alvin Berisha (FOTO LAJM)

Pas pesë viteve ferr në kampin sirian, Alvin Berisha është më në fund i sigurt dhe i qetë në krahët e babait dhe motrave të tij në Itali.

Vogëlushi poston herë pas herë foto në Instagram, ku ndan me ndjekësit imazhe nga përditshmëria e tij.

Nga pamjet duket qartë se vogëlushi është transformuar tërësisht dhe më në fund bën një jetë të qetë pas aq shumë vuajtjesh.

Jo me kot ekipi i gazetarëve italianë e quajtën kampion dhe një shkëmb të fortë që nuk u dorëzua kurrë pavarësisht moshës së vogël.

Shtuar më 11/12/2019, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori