Me gjoksin e zbuluar dhe të pasmet përpjetë, si e nis mëngjesin Roza Lati (FOTO LAJM)

Roza Lati është një prej personazheve më të përfolur të shoëbizzit shqiptar. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston dhe ndan shumë momente nga jeta e saj.

Mëngjesin e sotëm Roza ka publikuar një foto të një kukulle gjysëm të zhveshur, me gjoksin e zbuluar dhe të pasmet e ngritura. E krahas kësaj fotoje moderatorja shkruan: Mirëmëngjesi ti mace fatkeqe.

Çfarë mund ta ketë mërzitur kaq shumë Rozën që vendosi të bëjë këtë satus aspak normal për të?
Shtuar më 18/10/2019, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori