Me gjasa edhe ju e keni një xhaket xhins, kështu duhet ta kombinoni këtë vjeshtë (FOTO LAJM)

Ju, me siguri, e keni dëgjuar shprehjen “Asgjë nuk mund të futet në mes të një gruaje dhe xhaketës xhins të saj në vjeshtë”.

Ka nga ato që e besojnë plotësisht këtë shprehje edhe sot. Sepse xhaketa xhins është konsideruar gjithmonë si një element shumë i rëndësishëm i gardërobës së një gruaje. Sidomos në vjeshtë. Nuk ka rëndësi se ç’lloj stili është, një xhaketë xhins është një element klasik për të cilin të gjitha vajzat dhe gratë kanë nevojë.

Për ta kombinuar sa më trend këtë vjeshtë ndiqni fotogalerinë e mësipërme.

Shtuar më 20/09/2019, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori