Me fustan të bardhë si bora, Arbenita "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një prej vajzave më të bukura që gjithmonë ka tërheur vëmendje për format trupore që ka.

Tejet e suksesshme në profesionin e saj, Arbenita ka publikuar disa fotografi, ku kishte veshur një fustan të bardhë, por e tërë vëmendja shkoi te gjoksi i saj, të cilin e kishte zbuluar pothuajse krejt.

Arbenita është edhe e dashura e reperit të njohur, Fero dhe lidhja po shkon më së miri. Madje, nuk mungojnë as fotografitë e përbashkëta të tyre, të cilat i shpërndajnë nëpër rrjete sociale.
Shtuar më 28/02/2020, ora 13:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori