Me foton më të bukur ndonjëherë, Ledri zbulon surprizën e klipit të ri (FOTO LAJM)

Prej ditësh Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili do të jetê një dedikim për vogëlushen e tij që akoma nuk ka ardhur në jetë.

Surpriza duket se do të jetë pjesëmarrja e partneres së tij, Sara Hoxha, në klip.

Kjo e fundit është shprehur ditën e djeshme se mendon që ky është një nga projektet më të mirë të Ledrit. Kënga titullohet “Si baba” dhe do të publikohet ditën e nesërme.

Reperi e ka lajmëruar klipin me një foto ku shfaqet krah Sarës, e cila ka pozuar me barkun e rrumbullakosur. Me siguri kjo këngë nuk do emocionojë vetëm prindërit e ardhshëm, por të gjithë ndjekësit e dyshes.

Shtuar më 10/10/2020, ora 08:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori