Me flamur të Kosovës në majën e Gjeravicës (FOTO LAJM)

Shoqata e Bjeshkatarëve, “Rraza e Zogut” e Junikut, sot në nder të 7-vjetorit të pavarësisë së Kosovës ka vizituar majën më të lartë të Alpeve Shqiptare, majën e Gjeravicës.

Bjeshkatarët e Junikut që janë të mbledhur pranë Shoqatës së Bjeshkatarëve “Rraza e Zogut”, kanë vizituar majën me të lart në vend Gjeravicën.

Ata janë ngjitur në 2656 metra lartësi dhe kanë realizuar disa foto interesante./albeu.com/
Shtuar më 17/02/2015, ora 20:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori