Më e mirë e ëma se e bija (FOTO LAJM)

Dhe për Ornela Bregun vitet janë stopuar, ndësa ka magjepsur të gjithë miqtë e saj me një foto që ka postuar së fundmi.

Duke bërë një krahasim me vajzën e saj, këtu vlen shprehja "më e mirë e ëma se e bija". Ashtu si e bija, edhe Ornela ka filluar të postojë foto joshëse.

Pavarësisht se është e ëma, ajo konkuron të bijën për nga format. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori