Më e dashuruar se kurrë, Bebe Rexha ndan momentet intime me të dashurin (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha duket se është shumë e lumtur me lidhjen e saj të re. Prej disa kohësh Bebe është në një lidhje me producentin, Keyan Safyari.

Së fundmi Bebe dhe Keyan ishin në një darkë me miq dhe çifti tregoi edhe një herë që nuk shqiten dot nga njëri-tjetri.

Ata u shfaqën duke u puthur e përkëdhelur teksa këngëtarja nuk vonoi të ndante këtë moment në Instastory.

Bebe duket shumë e lumtur dhe kështu u tregon ndjekësve se lidhja e saj po ecën për mrekulli.

Shtuar më 27/11/2020, ora 13:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori