Me dylbi të forcave speciale, kjo është arma e terroristit grek që qëlloi kundër RENEA-s (FOTO LAJM)

Eliminimi i terroristit grek, pas një shkëmbimi zjarri me forcat speciale RENEA, vijon të sjellë reagim të forta nga Greqia.

Shumë prej kritikëve grek kanë deklaruar se Kostandinos KAcifas nuk ishte i rrezikshëm, por krejt e kundërta ndodh kur shikon videon e publikuar ku ai shtin me Ak 47 të modifikuar drejt makinave të polcisë.

Për më tepër kur shikon nga afër armën e modifikuar të Kacifas kupton se ai ishte i parapërgatitur për ndonjë sulm të mundshëm.

Siç duket edhe nga fotot, mbi automatikun AK47 është montuar një shënjestër mjaft e sofistikuar dhe plumba tejshpues.

Për më tepër ju ftojmë të shihni galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori