Me burrin në krah, Kim shfaq linjat perfekte (FOTO LAJM)

Kim Kardashian është ndër emrat më të lakuar në mediat rozë gjithandej nëpër botë, kjo më së shumti falë linjave të saj trupore me të cilat ajo ka fituar simpatinë e publikut, duke u ndjekur nëpër rrjetet sociale nga miliona fansa, shkruan Indeksonline.

Kim është e lidhur me reperin Kanye West me të cilin kanë edhe fëmijë.

Ajo së fundmi është parë teksa ishte e kapur dorë përdore me të dashurin e saj dhe kishte vënë linjat trupore në plan të parë duke mos i zhgënjyer fansat as kësaj radhe.
Shtuar më 31/07/2019, ora 22:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori