Me b*kini dhe flokë të shkurtra, e bukura e shqiptarisë si rrallëherë (FOTO LAJM)

Adrola Dushi përherë di të shkëlqejë.

Ish- Missi, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe jo rastësisht është ndër femrat më të hijshme shqiptare.

Adrola aktualisht po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës por shpesh edhe vjen në Kosovë dhe Shqipëri.

Këtë herë Adrola ka pozuar si rrallëherë me bikini dhe në sy bien flokët e shkurtra.

Ajo duket si gjithnjë shumë në formë dhe natyrale. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori