Me bikini të bardha dhe trupin "çokollatë", Nora Istrefi bëri namin me këtë look (FOTO LAJM)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Nora Istrefi tregohet shumë aktive në rrjete sociale. Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot dhe videot e ndryshme, siç ka bërë dhe së fundmi.

Nora ka publikuar dy video, në të cilat shfaqet shumë joshëse. Ajo ka veshur bikini në ngjyrë të bardhë dhe xhaketë të së njëjtës ngjyrë.

Në sy bien format e saj perfekte trupore, për të cilat është komentuar shpesh. Këngëtarja ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit dhe miqtë.

Shtuar më 20/06/2020, ora 09:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori