Me bikini minimaliste dhe trupin "çokollatë", moderatorja shqiptare "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM)

Einxhel Shkira është padyshim një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar dhe një nga moderatoret më të reja që ka vjedhur shpejt zemrat e publikut.

Moderatorja di shumë mirë se si të "ndezi" Intagramin dhe së fundmi po e praktikon së shumti.

fotot e fundit Einxhel mban veshur një pal rrobabanjo ngjyre portokalli të ndezur të cilat rrinë shumë mirë në trupin e saj padyshim të superformuar por së fundmi edhe më tërheqës më ngjyrën çokollatë që i ka dhuruar dielli i verës.

Siç pritej komentuesit kanë shpërthyer në fotot e moderatores duke e kthyer profilin e saj në Instagram edhe më interesant./albeu.com/
Shtuar më 14/08/2019, ora 15:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori