Me bashkëshortin dhe fëmijët, Rona Nishliu tregon për herë të parë portretin familjar (FOTO LAJM)

Rona Nishliu në dhjetor të vitit të kaluar u bë nënë për herë të dytë. Këngëtarja shumë e dashur për publikun e ndau lajmin me ndjekësit në rrjete sociale dhe zbuloi se ajo i ka vendosur djalit emrin Bardhyl.

"10.12.2020 dite? e mrekullueshme sot! Familjes sonë iu shtua engjëlli Bardhyl, mbret i zemrave tona tashme?. Gëzimi është shtuar apo infinit-fishuar me ardhjen tënde o miniaturë e përkryer", shkruante Rona, e cila ka edhe një vajzë me emrin Noa.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi të portretit të plotë familjar ku shihet e lumtur krah bashkëshortit dhe dy fëmijëve.

"Gëzuar me vonesë Shën Valentinin! Na falni, por ishim të zënë duke krijuar kujtime të çmuara”, ka shkruar Rona.

Shtuar më 16/02/2021, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori