Mbretëreshë me bikini (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gëzon linja perfekte dhe nuk heziton asnjëherë t’i ekspozojë ato.

Fjala është për Kiki Morris, 30 vjeçaren, e cila njihet si mbretëresha e bikinive në rrjetet sociale.

Kiki ka postuar një video të shkurtër së fundmi në “Instagram” me bikini, ku e justifikon plotësisht “titullin” që i kanë vendosur. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori