"Mbretëresha e armëve" që po çmend Instagramin (FOTO LAJM)

Orin Julie, 25 vjeç, është bërë e famshme dhe ka mbi 500 mijë ndjekës në rrjetet sociale, falë pasionit për armët">armët.

Ajo tashmë quhet edhe “Mbretëresha e armëve”, pasi poston foto të ndryshme me armë në Instagram.

25-vjeçarja që e kalon jetën mes Izraelit dhe SHBA-së, thotë së shteti amerikan ka ligjet më të mira për armët">armët, pasi iu jep mundësinë të gjithëve që të kenë të paktën një të tillë.

Julie shprehet se ndjen një emocion të madh, sa herë që shkrep një armë dhe i do aq shumë ato, sa ka krijuar edhe një komunitet për armët">armët. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2019, ora 20:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori