Mbërrin Wraith, makina me e fuqishme e Rolls-Royce (FOTO-LAJM)

Gama e makinave Rolls-Royce pasurohet me nje model të ri, që shënon kthimin e Wraith, të perdorura gjate viteve 1938-1939.
Makina, sipas prodhuesve do te paraqitet ne sallonin e Gjenevës më 5 mars, ndersa makinat e para do te dalin ne treg ne 3-mujorin e katërt të vitit 2013.Makinë tregon jo vetëm elegancën klasike për një kohë të caktuar, por tregon edhe një farë "pushteti", dhe nje stil te veçante. Pesha e makinës do te jetë diku tek 2.300 kg. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2013, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori