Mbas sulmit me armë zjarri, flet menaxheri i Feros

Ditën e djeshme menaxheri i Feros, Met Eleshani mbeti i plagosur.

Kjo situatë, ka shkaktuar zhurmë mediatike, për vetë faktin se është bërë për motive të dobta, sipas Elshanit, i cili ka folur publikisht për "Insajderin":

“Kanë qenë disa persona të panjohur të cilët as nuk më kanë folur as asgjë vetëm më kanë sulmuar. Nuk i njoh personat nuk i di motivet dhe asgjë tjetër. Ata kanë qenë të rinj, dhe rinia tashmë kanë devijuar në një mënyrë sepse e kanë lënë shkollë prapa dhe janë duke u marrë me disa punë se si të vijnë tek fama dhe te paraja. Po besoj që do të kthehen në rrugë të drejtë”.Shtuar më 18/05/2019, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori