Mbajti Encën në krahë gjatë ditëlindjes, kush është djali muskuloz (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, mbrëmjen e djeshme ka organizuar një festë të madhe me rastin e 25-vjetorit. Gjithçka ishte e rregulluar deri në detaje, pasi ajo nisi festën për ditëlindjen e 25-të.

Duke nisur që tek torta erotike, shkrimi mbi dekorim, konsumi i lëndëve narkotike dhe në fund tek asistenti muskuloz që arriti ta mbajë në krahë këngëtaren për pak sekonda.

Trupi i asistentit siç e quan edhe Enca flet më shumë se fytyra e tij e sforcuar për të buzëqeshur. Enca ndau disa foto në Instastory me atë që e quan “Herkuli”.

Shtuar më 20/10/2020, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori