Mbajnë "kurorën", VIP-at shqiptar që nuk njihen pas ndërhyrjeve plastke (FOTO LAJM)

2.Françeska Jaçe ka bërë hundën dhe e ka pranuar vetë pak kohë më parë në emisionin e Rudinës. “Isha e fiksuar, doja ta bëja, por kisha edhe mish të huaj dhe vendosa. E kisha të nevojshme, por edhe fiksimi i moshës…”, tha modelja.

Sot është e vështirë të gjesh një vajzë e cila del në ekran ose është super e ndjekur në rrjet e cila nuk ka kryer ndërhyrje estetike.

Disa i kanë pranuar e disa jo, disa kanë bërë ndërhyrje të vogla e disa të tjera nuk njihen fare.

Në fotogalerinë e mësiperme do të gjeni vajzat shqiptare të cilat kanë ndryshuar më shumë pas ndërhyrjeve./albeu.com/
Shtuar më 15/05/2020, ora 11:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori