Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
Maturantja që pushtoi rrjetet sociale në Kosovë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Maturantja Elvana Novobërdaliu nga gjimnazi ‘Sami Frashri’ në Prishtinë shkëlqeu në aspolventadën e këtij gjimnazi.

Vajza dukej tejet bukur në një fustan të zi dhe me një grim shkëlqyes.

Mirëpo ajo që binte në sy më shumë ishte maika e tipit ‘BMW’ pranë të cilës ishte Elvana, makinë kjo e shtrenjtë dhe që nuk shihet shumë në Prishtinë.
Shtuar më 15/05/2018, ora 08:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori