Maturantja që pushtoi rrjetet sociale në Kosovë (FOTO LAJM)

Maturantja Elvana Novobërdaliu nga gjimnazi ‘Sami Frashri’ në Prishtinë shkëlqeu në aspolventadën e këtij gjimnazi.

Vajza dukej tejet bukur në një fustan të zi dhe me një grim shkëlqyes.

Mirëpo ajo që binte në sy më shumë ishte maika e tipit ‘BMW’ pranë të cilës ishte Elvana, makinë kjo e shtrenjtë dhe që nuk shihet shumë në Prishtinë.
Shtuar më 15/05/2018, ora 08:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori