Maserati i ri testohet në rrugë (FOTO-LAJM)

Nizza, Maserati i ri me katër dyer ka bërë provën e parë në rrugë për herë të parë. Kjo makinë do të dalë në shitje në vitin 2013 me motorë të fuqishëm V8 dhe V6, të cilët e kanë origjinën nga Ferrari. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2012, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori