Martohet Artenisa Ozaj, Ardit Gjebrea i uron lumturi dhe fat (FOTO LAJM)

Prezantuesja Artenisa Ozaj e cila njihet tashmë si partnerja e Gjebreas në “E diela Shqiptare”, është martuar.

Ardit Gjebrea i i ka dedikuar asaj dhe një status në Instagram, ku shkruan: "Ju kujtohet karamelja, partnerja ime e parë në#edielashqiptare?

Ishte këmba e mbarë për mua. @artenisaozaj sot martohet me Olsin dhe unë i uroj bollëk me lumturi e fat!". /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2014, ora 12:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori