Martesa VIP e radhës, dalin ftesat (FOTO LAJM)

Besnik Qaka njihet si vokalisti i grupit muzikor NRG Band dhe gjithashtu në Shqipëri edhe si pjesëmarrës në Dance With Me.

Teksa disa javë më parë tregoi se ajo tha "po" Bensiku ka treguar se tashmë do të martohet.

Ai dhe e fejuara e tij Lola Begolli dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë me martesë me datën 30 shtator ka mësuar Lajmi.net.

E tashmë është bërë i ditur edhe modeli i ftesavedasmës.

Është parukieri Nagip Bince ai cili përmes një fotoje të hedhur në Facebook, ka treguar formën e ftesës, pasi edhe ai është i ftuar si shoku i Besnikut. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2017, ora 16:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori