Martesa me biznesmenin, Adelina Tahiri publikon fotot e rralla (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në medi, që kur lidhja e tyre u bë publike. e deri më sot që po presin të bëhen prindër.

Këngëtares shqiptare nuk i pëlqën të ekspozojë bashkëshortin dhe në fakt ka shumë pak foto së bashku shkruan albeu.com.

Por këtë herë ajo e ka lëshuar dorën dhe ka publikuar dy foto të tij të cilat i ka mbushur me zemra.

Edhe pse është gjykuar shumë për këtë zgjedhje, Adelina se ka vrarë fare mendjen dhe po shijon shtatzaninë. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2018, ora 17:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori