"Martesa bën mrekulli", si dukej Bes Kallaku 13 viteve më parë (FOTO LAJM)

Aktori, Bes Kallaku është një nga persoanzhet me të dashur për publikun shqiptart.

Ai ka dalë që në moshë fare të vogël në ekran dhe që atëherë ka ndryshuar shumë.

Së fundmi Besi është bërë pjesë e sfidës që po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, ku shumë personazhe publike ose jo postojnë foto të 10 vitëve më para.

Besi ka publikuar një foto të 13 viteve më parë dhe duket mjaft ndryshe, ndërkohë që shkruan në foto se martesa bën mllekuria.

‘Mirmgjes, martesa bo mrekullira hahahahahaahahah #10yearchallenge. Ne fakt aty tek foto e pare kam qene ne 2005-n, por nuk mund te nxirrja foto te 2015-s sepse kam qene prap i shemtut’ ka shkruar në foto aktori ku shohim se me të vertetë martesa paska bërë mrekulli për Besin. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori