Marina Vjollcën e gjen belaja, ngel pa fustan nusërie pak ditë para dasme (FOTO LAJM)

Kanë ngelur edhe pak ditë nga dasma e një prej çifteve më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Bëhet fjalë për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin. Çifti do të lidhi martesë më 10 shtator, por së fundmi moderatores duket se gjendet në një hall të madh pasi ka mbetur pa fustan.

Po, po është e vërtetë, ndodh edhe kështu, mos u habisni! Të gjithë e kemi parë teksa Marina ka qenë pak ditë më parë në Milano për të gjetur fustanin e bardhë, por sipas Blitz.al ajo nuk ka pëlqyer asnjë nga fustanet.

Kështu moderatorja ka ngelur pa fustan nusërie, ndërkohë që vetëm 5 ditë e ndajnë nga dasma dhe momenti i shumëpritur. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori