Marina Vjollca pranon ofertën për Kosovë? (FOTO LAJM)

Bukuroshja Marina Vjollca ka qëndruar të enjten mbrëma në Prishtinë ku ishte e ftuar speciale në një organizim të realizuar bashkë me partnerin e saj Getoar Selimi.

Ajo ka prezantuar për disa studentë të një kolegji të Prishtinës. Prezantuesja e njohur e emisionit sportivProcesi Sportiv”, ka tërhequr shumë vëmendjen dhe kjo është parë tek mikëpritja por edhe duartrokitjet e fansave.

Burime të afërta me Marinën kanë thënë se ajo ka shumë oferta të mëdha për t’u bërë prezantuese në një nga televizionet e Kosovës. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2016, ora 09:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori