“Marina ku e ke gishtin?!”, rrjeti tmerrohet pas fotos së moderatores

Pëlqej
Fansat në Instagram kanë filluar menjëherë të pyesin nëse Marinës i mungon një gisht apo thjesht nuk është mirë më fotoshopin.

Ajo është shfaqur në një fotografi ku duket sikur gishtin e madh të dorës nuk e ka dhe kaq ka mjaftuar që të gjithë të alarmohen.

Ama ajo ka vendosur të reagojë vetë:

“Është vetëm çështje e këndit, e paskam përthyer gishtin pak më shumë mesa duket. Qetësohuni”-ka shkruar ajo.

Epo në fakt ju mund ta gjykoni vetë nëse është këndi, apo fotoshopi. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori