Marina kërcënon mbesën: Të mbys në det para të gjithëve (FOTO LAJM)

Dasma e rradhës është ajo e moderatores, Marina Vjollca me reperin kosovar, Getoar Selimi. Ftesat janë shpërndarë dhe gjithçka duket se është gati, për ditën e madhe në 10 shtator.

Mbesa e Marina Vjollcës, Jori Paloka, ka publikuar në rrjetin social Instagram, bisedën që ka realizuar me nusen e ardhshme.

Ajo është hequr sikur do veshë një fustan shumë të hapur dhe ekstravagant.

Por, gjithçka ishte shaka e Jorit, në prag të dasmës.

Gjithsesi përgjigja e Marinës është e qartë, “provo të veshësh diçka të tillë, se të mbys në det përpara të gjithëve”.

Marina dhe Geti janë në lidhje prej tre vitesh. /Telegrafi/
Shtuar më 01/09/2017, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori