Marina dhe Geti shopping në Tiranë (FOTO LAJM)

Një ndër çiftet shqiptarë më të famshëm e më të përfolur duket se janë kthyer nga pushimet nga ku publikonin foto një javë më parë.

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe partneri i saj, reperi Getoar Selimi janë parë dutën e sotme teksa bënin shopping në një qendër tregtare në Tiranë.

Të dy janë të veshur sportivë, ndërsa Marina duket se nuk ka përdorur make¬up dhe ka zgjedhur të mos i heqë syzet as brenda ambjenteve të qendrës.
Shtuar më 10/03/2017, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori