Manjola Nallbani së bashku me familjen (FOTO LAJM)

Manjola Nallbani ka promovuar albumin e saj më të ri "Tingujt e Shpirtit", në një event në të cilin ka mbledhur miqtë dhe njerëzit e saj më të dashur.

Të pranishëm kanë qenë edhe vëllai i saj, Eraldi, dhe vajzat e saj, Megi dhe Sindi. "Mbrëmë gjatë promovimit të albumit tim të ri, me njerëzit e mi më të dashur, vajzat dhe vëllain tim", ka shkruar ajo në Instagram. /albeu.com/

Shtuar më 19/11/2015, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori