Malisheva nën ujë (FOTO LAJM)

Si pasojë e reshjeve të vazhdueshme të shiut dhe shkrirjes së borë, në Komunën e Malishevës, ka vërshime të mëdha. Qendra e qytetit të Malishevës është vërshuar nga uji.
Qytetarët nga Malisheva i kanë thënë Gazetës Express se bizneset e tyre përreth rrugës janë vërshuar nga uji.

Përveç qendrës edhe fshatrat e Malishevës janë në gjendje të vështirë.

Nga fotot dhe videot e dërguar nga lexuesit, uji ka marrë fshatrat Begaj, Banjë, Gurbardh. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2016, ora 15:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori