Makina më shtrenjtë në botë shitet vetëm 210 mijë euro (FOTO-LAJM)

Është shitur për 210 mijë euro një nga makinat më të shtrenjta në botë e cila u aksidentua disa kohë më parë në Austri. Bugatti Veyron ka nevojë për një shumë 700 mijë euro për tu riparuar dhe qene serish ne gjendje pune.

Sipas Corriere della Sera, pronari i saj e nxorri në shitje pasi u përfshi në një aksident në një autostradë në Austri. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori