Makina futet brenda në shtëpi, 4 të plagosur në Britani (FOTO LAJM)

Një aksident aspak i zakontë ka ndodhur në Rawcliffe të Britanisë së Madhe, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar brenda një shtëpie duke depërtuar përtej mureve.

Si pasojë e këtij incidenti, katër persona kanë mbetur të plagosur, përfshirë drejtuesin e automjetit dy pasagjerët, por edhe një person brenda në shtëpi.

Për këtë rast, policia ka vënë në pranga drejtuesin e automjetit që shkaktoi aksidentin./albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 18:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori