Make-up-i që mund dhimbjen, transformime që të lënë pa fjalë (FOTO LAJM)

Të ndjerit bukur rrit vetëvlerësimin. Ato janë femra të sëmura me kancer apo patologji të rënda në lëkurë. Kjo ka bërë që ato të transformohen dhe të mos ndihen më vetvetja.

Artisjta ruse Goar Avetisyan kërkon që nëpërmjet aftësive të saj profesionale të ndihmojë këto gra të bëhen të bukura. Aftësia e saj është fantastike dhe arrin që këto gra ti kthejë në yje Hollywood-i.

Këtë sfidë që ka vendosur artisja, e bën gjithmonë publike në median e saj sociale nëpërmjet fotove që ajo poston të grave përpara dhe pas punës së saj.

“Truku nuk mund të shërojë plagët, por mund t’i bëjë ato më pak të dhimbshme” – thotë Goar.

Shtuar më 04/03/2018, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori