Majlinda Zeka në një lidhje me këngëtarin e famshëm? (FOTO LAJM)

Emri Majlinda Zeka është padyshim një nga emrat me të lakuar në mediet rozë.

Lidhja e saj e dashurisë me reperin Majk ka bërë që ajo të kthehet në fenomen mediatik.

Ajo tashmë ka sjell në jetë vogëlushin e saj të cilin e ka pagëzuar me emrin Roan.

Duket se Majlinda kalon shumë kohë më djalin e saj, por këtë herë ajo nuk ka qënë e vetme.

Një foto e publikuar nga Majlinda në Instastory, i ka bërë të gjithë të aludojnë se me shumë gjasa ajo mund të kenë nisur një lidhje të re.

Në foton e publikuar shfaqet këngëtari Ylli Limani duke mbajtur në prehër dhe duke luajtur me Roanin.

Të presim të vërtetohet nëse fyushja është vërtet e lidhur! /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2018, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori