Majlinda Bregu gjithmonë e freskët (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Majlinda Bregu mbetet një femër me klas, ku në çdo dalje të saj komentet do të jenë gjithmonë pozitive.

Ajo që të bën përshtypje më shumë sesa sa me elegancë i përcjell 42 vitet e saj deputetja, është sa pak ka ndryshuar ajo këto vite.

Deputetja demokrate nuk ka humbur asnjë nga cilësitë e dallueshme të look-ut të saj, gjithmonë të freskët. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2016, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.