Festoi ditëlindjen, e bija surprizon Majlinda Bregun (FOTO LAJM)

Ish-deputetja e njohur, Majlinda Bregu festoi ditëlindjes. Në këtë ditë të veçantë, e bija, Kejsa e ka surprizuar Majlindën me një buqetë të mrekullueshme me lule.

"Gëzuar ditëlindjen mami! Uroj të kesh gjithmonë një buzëqeshje në fytyrën tënde", shkruan Kejda.

Ndërsa Majlinda ka postuar një foto të rrallë nga fëmijëria dhe e ka uruar veten me këto fjalë: "Ka gjithmonë një arsye për të buzëqeshur”.


Shtuar më 20/05/2020, ora 08:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori