Majkëlli nënshtron SHBA-të, avionë, trena dhe shtëpi të shkatërruara (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këto pamje tmerruese me dron tregojnë se si uragani Majkëll ka shkatërruar një pjesë të Floridas në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Autoritetet konfirmojnë se stuhia ka lënë 7 të vdekur, mes tyre një vajzë 11-vjeçare.

Stuhia ka shkaktuar dëme katastrofike, në një komunitet të vogël që pothuajse është shkatërruar.

Pamjet e filmuara me dron tregojnë dëmet e shkatuara në rrugë, shtëpi të rëna e ndërtesa të shkatërruara.
Shtuar më 12/10/2018, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori