Majk bëhet baba? Majlinda Zeka lind djalë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Modelja dhe ish e dashura e këngëtarit Majk, ka lindur djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Mësohet se djali do të quhet Roan, ndërsa Majlinda duket se ndihet e bekuar nga ardhja në jetë e vogëlushit.

Nuk dihet nëse djali është i reperit, pas që prej kohës kur doli lajmi se ish e dashura e tij ishte shtatzënë, Majk e mohoi kategorikisht të ishte babai.

Nga ana tjetër Majlinda është treguar e vendosur dhe nuk ka shprehur asnjë dyshim. Megjithatë lindja e vogëlushit do t'i japë zgjidhje edhe këtij dyshimi./albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori