Mahnisin fotografët, Nicole dhe Lewis në krahët e njëri-tjetrit (FOTO LAJM)

Ndonëse ata janë ndarë shpesh herë, mbrëmjen e djeshme në ceremoninë e GQ Awards kanë treguar se ata e duan njëri-tjetrin.

Përqafimet mes tyre kanë tërhequr edhe vëmëndjen e paparacëve, ndërsa Nicole dhe Lewis kanë shkëlqyer teksa kanë kaluar në tapetin e kuq.

Vitin e shkuar ata u ndanë pas një periudhe të errët në jetën e tyre, por Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton janë kthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Çifti është ndarë dy herë deri më tani, por sërish tregojnë se mes tyre ka shumë dashuri. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori