Maddona shfaqet me "një sy" në Eurovision, plasin teoritë mbi Iluminatin (FOTO LAJM)
Kur pritet që të shpallen rezultatet e votimit, në skenë ka dalë Madona, e cila nuk ka surprizuar pak me look-un e saj.

Madonna ka mbuluar syrin e majtë dhe ky fakt ka bërë që të shpërthejnë teoritë e konspiracionit, ku në rrjetet sociale tashmë po komentohet se ajo po jep mesazhe të forta pro iluminatit, transmeton Albeu.com.

Eurovision konkurron edhe këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi duke u renditur lartë në preferencat e muzik dashësve. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2019, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori