Macja në vidioklipin e Nora Istrefit ka një çmim kolosal (FOTO LAJM)

Era dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të para para dy ditësh të quajtur "Nuk e di".

Deri më tani kënga po numëron 1 milion klikime, por ka një detaj që po i shqetëson fansat.

Macja që e shoqëron Norën në njërën pjesë të klipit sipas revistës ‘Who’ konsiderohet të jetë njëra ndër macet më të shtrejta dhe të rralla në botë.

Sipas një kërkimi në Google çmimi i maces varion nga 20,000 dollarë dhe 100,000 dollarë. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2019, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori