Lyrical Son telegram ngushëllimi për vdekjen e reperit të TBA (VIDEO)

Repit shqiptar dje iu largua një artist nga radhët e TBA.

Bëhet fjalë për Gëzim Hajdinin i njohur si B52, vdekja e të cilit ka tronditur gjithë botën artistike.

Ngushëllime për vdekjen e reperit kanë shkruar artistë të ndryshëm, ndër ta edhe teperi Lyrical Son.

“Ngushëllojmë gjithë kolegët tanë, rap artistët, shokt, miqt dhe dashamirët për humbjen e Rap Artistit “B52″ Gëzim Hajdini këngët tekstet dhe fjalët e tij do të jetojnë përgjithmonë me ne”, ka shkruar Lyrical Son.

Dyshohet se arsyeja e vdekjes së reperit kishte qenë sulmi kardiak.
Shtuar më 09/04/2018, ora 10:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori