Luksoze dhe të shtrenjta, makinat më të bukura në botë me nuancën mat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Të gjithë e dimë që tendencat e fundit në përzgjedhjen e ngjyrave shkojnë nga nuancat mat, pra ato pa shkëlqim shkruan Albeu.com.

Aq shumë është përhapur ky trend saqë përveç se në veshje, manikyra apo aksesorë tashmë është kthyer në një standart edhe në industrinë e makinave.

Përgjithësisht nuanca më e kërkuar mat, është e ngjyrës së zezë dhe asaj gri.

Për më tepër ju mund të ndiqni galerinë më lart. /albeu.com /
Shtuar më 05/05/2018, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori